Novinky 2011

Vážení členové,

v brzké době bude zahájena letošní klubová sezóna, a proto bychom Vás rádi informovali o všem novém, co jsme přichystali.

Podmínky členství zůstávají pro letošní sezónu takřka beze změn, máte proto možnost své členství obnovit. Členství je pro tento rok činí 2000,- Kč nebo 3 celodenní brigády.

Oproti loňskému roku má klubový areál výrazně větší travnatou plochu a zmenšené hřiště (30m x 16m) na nohejbal, pálku, volejbal a líný tenis. Trávník má dostatek nových komfortních lehátek a 3 zabudované slunečníky. Přímo v centru klubu jsme vybudovali dětský koutek se zapuštěnou trampolínou, pískovištěm, čochtadlem a skluzavkou do písku pro nejmenší děti.

V baru bude rozšířen sortiment rychlého občerstvení o dvě „hotovky“.

Zlepšilo se i hygienické zázemí – dámská šatna má větší a luxusnější WC, všechny podkrovní pokoje mají umyvadla.

Ubytování v klubu nad barem (2x 4lůžkový a 1x 2lůžkový pokoj) nabízíme přednostně členům za ceny staré sezóny, proto prosíme, abyste zaslali rezervace do konce března. V případě nezájmu členů, budou pokoje nabídnuty cizím návštěvníkům.

Pro kempující členy máme tyto novinky – kemp má více profi el. přípojek, pitnou vodu, lepší hřiště a v novém kempu jsou klientům k dispozici 2 nové 4lůžkové chatky.