Pořádání akcí

CENÍK PRO POŘÁDÁNÍ AKCÍ

Nabízíme různé varianty pro pořádání akcí. Ceny jsou postaveny za pronájem areálu výhradně pro skupinu klienta.

  • Varianta KLUB zahrnuje volné využití prostor klubu tedy společenské klubovny, kuchyňky, grilu, kurtu, ubytovací kapacitu celého penzionu a všech podkrovních pokojů (celkem 40 postelí). Pokud by tato ubytovací kapacita nebyla dostačující, má zbytek osazenstva možnost zaregistrovat se na recepci na nocleh do kempu dle aktuálního CENÍKU KEMPU. Otevírací doba baru je předmětem dohody a přání klienta. Dále tato varianta zahrnuje vyhrazený čas na provoz člunů na východním koridoru (vodní lyže, kruhy, banán). Cena za provoz člunů není součástí pronájmu. Prosím berte na vědomí, že vyhláška umožňuje provoz motorových člunů do 20:00. Tuto akci nabízíme na 24 nebo 48 hodin.
  • Varianta KOMPLET zahrnuje volné využití prostor celého areálu kempu. Oproti variantě KLUB, má zde klient k dispozici navíc celý prostor poloostrova, kde je kemp a kempování je zahrnuto v ceně pronájmu. Prostory kempu může klient libovolně využívat pro výstavbu atrakcí a stánků dle svého programu. Tato varianta zahrnuje vyhrazený čas na provoz člunů na východním koridoru. Cena za provoz člunů není součástí pronájmu. Prosím berte na vědomí, že vyhláška umožňuje provoz motorových člunů do 20:00.
  • Varianta KLUB DEN je vhodná pro skupiny do 50 osob, které chtějí strávit den pouze za světla naplněný nevšedními sportovními aktivitami a večer ulehnout doma do svých postelí. Tato varianta je obdobou varianty KLUB bez noclehu a časově omezená do max. 20:00 hodin.

DRUH AKCE

PROSTORY

POČET OSOB

DOSTUPNOST

CENA

KLUB (24 hodin)prostory klubumaximálně 50mimo červenec a srpendle dohody
KLUB (24 hodin)prostory klubuod 50 do 100mimo červenec a srpendle dohody
KOMPLET (24 hodin)prostory kempuod 100 do 500 max.mimo červenec a srpendle dohody
KLUB (48 hodin)prostory klubumaximálně 50mimo červenec a srpendle dohody
KLUB (48 hodin)prostory klubuod 50 do 100mimo červenec a srpendle dohody
KLUB DEN (10:00 - 20:00)prostory klubumaximálně 50po celou sezónudle dohody
KOMPLET DEN (10:00 - 20:00)prostory kempumaximálně 500mimo červenec a srpendle dohody
  • Pro variantu KLUB zapůjčení audioaparatury pro KARAOKE s obsluhou: 2500,- Kč/den.
  • Podle přání zákazníka, pouze pro variantu KLUB, připravíme a zorganizujeme raut (grilování, sele na rožni, kýty, guláš apod.), ozvučení areálu klubu, večerní zábavu (disco, karaoke, projekce).
  • Pro variantu KLUB je podmínkou využít našich nápojových služeb.