Penzion

CENÍK UBYTOVÁNÍ V PENZIONU MARIN KLUBU

POLOŽKA CENA
1 POSTEL V POKOJI MINI PENZIONU *
(k dispozici tři 2-lůžkové pokoje, viz popis)
450 Kč/postel/noc
1 POSTEL V PODKROVÍ MINI PENZIONU *
(k dispozici 4-lůžkový pokoj, omezená dostupnost, viz popis)
350 Kč/postel/noc
1 POSTEL V POKOJI VELKÉHO PENZIONU  + SNÍDANĚ v ceně (švédský stůl, káva, čaj)
(k dispozici 2, 3 a 4-lůžkové pokoje, viz popis)
590 Kč/postel/noc/snídaně
PŘÍPLATEK ZA UBYTOVÁNÍ POUZE NA 1 NOC 100 Kč/postel/noc
POPLATEK ZA NEOBSAZENOU POSTEL V POKOJI 100 Kč/postel/noc
POPLATEK ZA PSA
(psa lze ubytovat pouze v MINI penzionu, platba při příjezdu na recepci, viz popis)
60 Kč/noc
* SNÍDANI LZE DOKOUPIT, objednává se den předem
(švédský stůl, káva, čaj)
100 Kč/osoba

Základem je cena za 1 lůžko. Poté se bere v potaz počet nocí. Při pobytu na 1 noc se připočítává k základní ceně příplatek. Pokud si klient objedná pokoj a neobsadí všechna lůžka, účtuje se za každé volné lůžko poplatek.

Zvířata nejsou v pokojích povolena. Ubytování v klubu zahrnuje bezplatný pobyt a využívání zařízení soukromého klubu a celého kempu. Tím je míněno např. využívání dětské trampolíny, dětského hřiště, brouzdaliště, klubovny s TV a krbem, grilu, lehátek, hřiště a další....

Ubytování se vždy platí celé předem. Po podání rezervace přijde klientovi email s informacemi a výzvou pro zaplacení. Doklad o zaplacení předává klient při příjezdu na recepci. Pokud platba do uvedeného termínu neproběhne, má provozovatel právo rezervaci zrušit.

Pro rezervace v malém penzionu klikněte ZDE, pro velký penzion ZDE!

Doba nástupu na pobyt do 19:00!

 

Storno podmínky:

Smluvní vztah mezi Marin klubem s.r.o. a klientem vzniká po  zaplacení ceny za pobyt. Tímto klient zároveň potvrzuje, že s těmito podmínkami souhlasí. Ceny za pobyt jsou aktuální ke dni vystavení této objednávky a Marin klub s.r.o. garantuje, že po zaplacení klientovi již nebude cena upravována. Za objednané služby je možné zaplatit v hotovosti, bankovním převodem, a nebo poštovní poukázkou nejpozději do termínu uvedeného na ubytovacím voucheru, který klient obdrží emailem po podání rezervace. V opačném případě má Marin klub s.r.o. právo rezervaci zrušit a poskytnout jinému klientovi. Klient má právo stornovat pobyt bezplatně nejpozději 30 dní před nástupem na pobyt, v opačném případě má Marin klub s.r.o. právo účtovat storno poplatek: 29 - 15 dní 30 % z ceny,  14 - 2 dny 50 % z ceny, 1 den a v den nástupu 100% z ceny.

Provedení storna:

nezaplacená rezervace: telefonicky nebo mail (viz níže) - zpráva musí mít předmět "Zrušení rezervace!".

zaplacená rezervace: telefonicky nebo mail (viz níže) - zpráva musí mít předmět "Zrušení rezervace!" a obsahovat všechny informace o žadateli a proběhlé platbě.