Firemní akce

Jste firma? Máte v úmyslu uspořádat pro svoje zaměstnance či klienty "stmelovací" nebo "děkovací" akci? Chcete vyjádřit vděk svým obchodním partnerům jiným, nevšedním způsobem? Hledáte místo pro školení v přírodě? Za těmito účely klub poskytuje ideální zázemí pro pořádání firemních teambuildingů nebo pro neformální setkání s obchodními partnery.

Náhled do CENÍKU

  • Pro skupiny do 100 osob zorganizujeme akci na přání v prostorách klubu, jsme schopni zajistit veškerý catering, večerní zábavu, nejrozmanitější hry a soutěže jak na vodě (jízda na vodních lyžích, kruhu a banánu), tak i kreativní kolektivní soutěže a hry na suchu. Na požádání zajistíme projekci a ozvučení celé akce včetně moderátora. Celý prostor klubu bude výhradně pro Vás, včetně plné ubytovací kapacity a kapacity motorových člunů.

     

  • Je vás více? Nevadí! Pro tyto účely nabízíme navíc k prostorám klubu území celého kempu. V této variantě jsme schopni pojmout skupiny až do 500 osob denně. Veškeré aktivity jsou pak řešeny případ od případu zpravidla s pomocí zábavní agentury zajišťující program. Na vodě jsme schopni "odtahat"  omezený počet lyžařů, zpravidla cca 70.
Firemní akce v kempu na Mělicích.